+38(044) 223-3908 +38(050) 223-3908 info@martgroup.com.ua

Головна • Продукція  • Дахові установки

Дахові установки

Світлодинамічна дахова установка GEOS

ЕПІЦЕНТР ПАРКІНГ К6

SPORTLIFE Гатне

Це гарно. Це переконливо. Це високо!

ЦЕНТР МЕБЛІВ Одеса

ЕКО МАРКЕТ Суми

Фасад переходить в дахову установку або установка переходить в фасад?

Ваш імідж «вище даху»

Якщо у вас серйозна компанія, а значить, існує, як мінімум один офіс у якого є дах (в усіх відношеннях), то дахові установки – це той виріб, який підніме ваш імідж «хоч греблю гати»! Ми зараз говоримо про один з найефективніших візуальних способів привернути увагу до свого бренду, показати всім «хто є хто» на вашому ринку, і чого він вартий. Показати і буквально – що б в радіусі декількох кілометрів ваш логотип і назву було видно з будь-якої точки. І фігурально – щоб в діаметрі, як мінімум міста, а краще всієї країни, про вас з повагою говорили колеги і конкуренти. І немає кращого способу це зробити, як замовити собі у компанії Март Груп таку ось грандіозну і ефективну рекламну конструкцію, як дахова установка!

Розташування вивісок

Вона може бути розташована цілком на даху або трішки заходити на фасад, а може і задавати тон фасаду, виступаючи з ним як би єдиним цілим. Правильно кажуть, краще один раз побачити – тому подивіться конструкції, які ми зробили для фітнес-клубів «Sport Life» або гіпермаркетів «Епіцентр», і оцініть гармонійний симбіоз дахової установки та фасаду. І вражаюче, і респектабельно, і красиво! Але скільки за цією уявною простою конструкцією варто розрахунків, погоджень, праці дизайнерів, конструкторів, виробничників і монтажників – про це знають тільки в компанії Март Груп. Знають і пишаються виконаною роботою, тому що у них в активі є такі дахові установки в Києві, в Дніпрі, в Полтаві, в Харкові, та в кожному місті, де знаходиться «Епіцентр» або «Sport Life». І подібних робіт у компанії Март Груп ще ой як немало.

А якщо залізти на дах і подивитися …

То можна побачити, що ці конструкції знаходяться на великій висоті, і часто просто величезні літери в поєднанні з логотипом. Букви об’ємні, висотою заввишки більше двох метрів! А тепер уявіть, які навантаження треба врахувати, які міцні металеві матеріали, типу сталі і алюмінію треба застосувати конструкторам, коли проходить виготовлення дахових установок. І коли відбувається їх монтаж. Адже загальна висота установки може бути до п’яти метрів над рівнем даху, тому такі проекти готуються з урахуванням і статичних, і вітрових навантажень. А світлодіодна або неонова продукція для підсвічування в таких випадках підбирається тільки преміум сегменту, з максимальним терміном експлуатації.

Не приховуємо, що такий вид рекламного носія є продуктом ексклюзивним і досить дорогим. І матеріалів на такі конструкції йде чимало, і прорахунок робиться індивідуально, скрупульозно, і обов’язково з урахуванням влаштування покрівлі обраної будівлі. Але якщо у вас є будівля, розташована на багатолюдному проспекті або на одній з центральних вулиць міста, якщо ви хочете привернути до власної торгової марки якомога більше уваги відвідувачів або клієнтів, то вам залишається тільки одне – замовити виготовлення дахової установки в Март Груп. А все решта ми відмінно зробимо самі!

Заявка на прорахунок

    Прикрепить фото, документ (jpg, png, doc, docx, rtf, pdf, zip, rar)