+38(044) 223-3908 +38(050) 223-3908 info@martgroup.com.ua

Головна • Продукція  • Букви і логотипиЗ внутрішнім підсвічуванням

З внутрішнім підсвічуванням

Букви Епіцентр

Підсвічування – важливий елемент в візуальному сприйнятті таких вивісок

diesel line

Всі компанії хоч раз але замовляли вивіски з внутрішнім підсвічуванням

ip net

Акрил – відмінний і універсальний матеріал для виготовлення об’ємних букв та логотипів

Букви Пузата Хата

За експлуатаційними характеристиками світлодіодам сьогодні немає рівних у зовнішній рекламі

Об’ємні букви і логотипи з внутрішнім підсвічуванням,

мабуть, зустрічаються на вулицях і всередині приміщень частіше, ніж інші види об’ємних виробів. Вони і досить ефективні «в справі», і трохи простіше у виготовленні, ніж види букв і лого з іншими видами підсвічування, а тобто і дешевші. Хоча вартість їх буде залежати від багатьох факторів, починаючи з дизайнерських фантазій, власних розмірів і закінчуючи видами обраних елементів підсвічування. Матеріал, з якого виготовляються такі вивіски – це найчастіше акрил (оргскло) і ПВХ. Для додання їм колірних характеристик зазвичай використовують спеціальні вінілові самоклеючі плівки.

Підсвічування

Коли ми говоримо про об’ємні букви і логотипи з підсвічуванням, в першу чергу треба звертати увагу на підсвічування, так як саме це робить вивіску особливо помітною. Тут провідні елементи – це світлодіоди і їх похідні, враховуючи невеликі власні габарити, високу яскравість світлового потоку, чималий температурний діапазон білого світла, хорошу механічну міцність і низьку робочу напруга. Виготовлення об’ємних вивісок з підсвічуванням на основі LED технологій має одну важливу технічну особливість – необхідно так розташовувати світлові елементи, щоб світловий потік від них був максимально спрямований на лицьову панель об’ємної букви або логотипу. І при грамотному конструкторському опрацюванні цього достатньо для досягнення планованого ефекту. Зазвичай конструктори Март Груп закладають в проекти на 15-20% світлодіодів більше, ніж рекомендують їх виробники, не збільшуючи при цьому вартість конструкції для замовника. Це продиктовано бажанням співробітників компанії досягти максимальної естетичної віддачі від вироблених об’ємних літер, що давно є пріоритетним над внутрішніми економічними показниками. Що ж стосується інших експлуатаційних характеристик даного виду підсвічування, то можна вважати їх найбільш практичними.

Як ми вивіску підсвітити, так її і побачать!

Не секрет, що візуальна реклама, забезпечена підсвічуванням привабливіше і продуктивніше для клієнтів, як мінімум в півтора рази. Мало того, що вона «працює» практично цілодобово, так ще й притягує до себе увагу, за рахунок застосування різних колірних рішень і динамічних ефектів.

Букви і логотипи з внутрішнім підсвічуванням в Києві від компанії Март Груп можна зустріти в будь-якому людному місці на вулицях столиці, і в будь-якому великому магазині або офісі. А давайте перерахуємо кілька відомих фірм і торгових марок, та ви напевно згадаєте, що бачили там наші роботи:

· «Dominos Pizza»

· «Spоrt Life»

· “Пузата Хата»

Заявка на прорахунок

Прикріпити фото, документ (jpg, png, doc, docx, rtf, pdf, zip, rar)