+38(044) 223-3908 +38(050) 223-3908 info@martgroup.com.ua

Головна • Продукція  • Букви і логотипи • З контражурним підсвічуванням

З контражурним підсвічуванням

paris

Контражурне підсвічування – це підсвічування з ефектом зворотнього світіння

bionorica

Якщо застосувати спеціальні електротехнічні пристрої то можна змінювати кольорову гаму, що значно додає вивісці привабливості.

Март Груп

grano

Ореол, що світиться з букв або знаків – це завжди гарно і навіть загадково

Вироби з контражурним підсвічуванням

– це свій особливий вид і шарм у родині об’ємних вивісок. У конструкціях з такими буквами і логотипами джерело світла розташовується у них всередині, висвітлюючи підставку або фасад офісу, на якому вони кріпляться. Таким чином створюється ефект зворотного світіння, а візуально це виглядає, як напис з темних букв, оточених загадковим, що світиться ореолом. І як ви вже зрозуміли, бічна і лицьова частини таких вивісок виготовляються з світонепроникних матеріалів, а тільки задня панель – з світлопроникного. У таких конструкціях за рахунок застосування різнокольорових світлодіодів, також можна створювати і додаткові візуальні ефекти

Саме поняття «контражурним» тотожне словосполученню «зворотнє підсвічування». Тільки погляньте, як стильно і цікаво виглядають об’ємні букви з таким підсвічуванням на вивісках салону «Paris» або ресторану «Grano». І ми впевнені, після цього вам відразу захочеться замовити для своєї фірми такі ж оригінальні конструкції.

У чому криється секрет виготовлення вивісок з контражуром?

Світлові букви і логотипи з контражурним підсвічуванням в Києві можна виготовити не в одній компанії, але тільки в одній – Март Груп вам це гарантовано зроблять з великою винахідливістю, любов’ю і високою якістю. І принципи, і репутація зобов’язують! А тепер для тих, хто вже вирішив до нас звернутися, розповідаємо докладно, як ми це будемо робити. Технологія з першого погляду проста і несекретна – в тильну сторону букви, як ми вже говорили зробленої з будь-якого непрозорого матеріалу, встановлюється джерело світла і прозора розсіювальнп вставка. Сама ж об’ємна буква монтується на основу вивіски або фасад юна такій відстані, що б за неї створювався оригінальний світловий ореол. Практично все.

Контражур залишається одним із

Виготовлення вивісок з підсвічуванням контражур залишається одним з найпопулярніших видів вивісок для різних випадків і локацій, і не в останню чергу за можливості швидкої зміни візуальних умов функціонування вивіски. Можна змінювати колір «контражуру», який варіюється то в тон напису, то навпаки різко контрастує з нею, залучаючи додаткову увагу до конструкції. Можна також сконструювати електротехнічну частину вивіски, щоб вона динамічно змінювала світлову гаму за заздалегідь заданим алгоритмом.

Виготовлення об’ємних літер та лого з контражур – реклама для тих, хто має смак! Така конструкція вигідно відокремить вашу компанію від конкурентів, а вас засвітить тільки в потрібному ракурсі.

Заявка на прорахунок

Прикріпити фото, документ (jpg, png, doc, docx, rtf, pdf, zip, rar)