+38(044) 223-3908 +38(050) 223-3908 info@martgroup.com.ua

ГоловнаПродукціяВивіски інтер’єрні Вивіски на основі

AURA

Для інтер’єрних вивісок матеріали можуть бути абсолютно різними, але обов’язково відмінно підібраними

DOMINOS PIZZA

Уміло виконане підсвічування завжди приверне додаткову увагу

YVES ROCHER

Вивіска – це обличчя фірми. І воно повинно виглядати

СУШИЯ

Дотримання фірмового стилю компанії – це одна з ключових умов при виготовленні інтер’єрної вивіски

Вивіски на основі

– це інтер’єрні вивіски, в яких інформаційні елементи розташовуються на будь-якій твердій і заздалегідь обраній конструкторами основі, або безпосередньо на стіні або арці перед входом в магазин або в спортивний клуб.

· Такі вивіски можуть бути несвітловими або світловими – в залежності від місця знаходження, побажань замовника і рішень дизайнерів.

· В основі таких вивісок можуть бути і пластик, і композит, і різні металеві, або навіть дерев’яні підкладки.

· Такі вивіски можуть являти собою красиво вирізані об’ємні букви і логотипи, плоскі панелі або лайтбокси, написи і знаки з металу «під золото або срібло» на однорідній основі в строгому класичному стилі.

Але якими б вони не були, то що роль таких вивісок дуже важлива для іміджевої складової кожної фірми важко заперечувати, так як часто від того, яке враження справляє вивіска на відвідувачів або покупців залежить їхня думка про компанії або магазині.

Сприйняття вивісок

Уявіть собі, чи зайдуть клієнти в новий бутик або вітамінний бар, якщо їх на вході зустріне вивіска, що зовсім не відповідає духу і стилю бутика або бару ні за формою, ні за кольоровою гамою, ні навіть за габаритами. Не кажучи вже про рівень виконання вивіски, що використовуються, і мистецьку роботу дизайнерів і конструкторів. А адже саме дизайнери часто роблять з вивіски практично твір мистецтва, тим самим залучаючи до об’єкта додаткову увагу і переносячи естетичне сприйняття від вивіски на пропонований товар або послугу.

Жоден ресторан, жодне кафе, жоден клуб в будь-якому місті, а вже тим більше в Києві, не обійдуться без виготовлення вивісок на основі, в тому числі і в компанії Март Груп таким конструктивним способом.

Заявка на розрахунок

Прикріпити фото, документ (jpg, png, doc, docx, rtf, pdf, zip, rar)