+38(044) 223-3908 +38(050) 223-3908 info@martgroup.com.ua

Виготовлення неону

НЕОНОВИЙ ПОСТ

Виготовлення неону

Конструкції із застосуванням неонових трубок не можуть бути поза зоною уваги, як виробників різних видів реклами, так і серйозних замовників, які розуміються в просуванні своєї продукції. Тому послуги з виготовлення неонових літер, логотипів, вивісок та інших всіляких яскравих і привабливих виробів завжди включають в свій арсенал різнопланові рекламні агентства, часто навіть не маючи власного обладнання для їх виробництва. І це не дивно, так як вироби із застосуванням неону мають ряд незаперечних переваг, у порівнянні з іншими видами зовнішньої та інтер’єрної реклами. Це звісно:

– яскравість, помітність і величезний вибір колірних рішень;

– довговічність і ремонтопридатність;

– економічність при експлуатації;

– реальна можливість втілення дизайнерських задумок;

– можливість доповнення елементами з неоном інших конструкцій, для підвищення їх привабливості;

– відносна простота і доступна ціна виготовлення.

Оцінивши всі ці переваги, в компанії Март Груп було прийнято рішення про придбання сучасного міні-заводу з виробництва неонових виробів і рекламних вивісок, який на власній виробничій території оперативно й успішно виробляє їх для потреб численних замовників.

Зробив неон сам – допоможи колезі!

Для тих, хто призабув, що таке неоновий міні-завод нагадаємо, що в його склад входить повний набір обладнання для виробництва неонових виробів з нуля до повного завершення збору конструкції. У нас є і склодувне обладнання, і система відкачувальної апаратури, і повний набір інструментів для ефективної організації неонового виробництва. Все це вироби провідних брендів, обладнання з відмінною продуктивністю, розраховане на чималі обсяги виробництва. А якщо доповнити цей перелік досвідченими і відповідальними співробітниками – дизайнерами, конструкторами і майстрами збірки, то реальна картина неонового цеху Март Груп буде виглядати майже завершеною.

Майже з самого початку свого існування, а це вже майже п’ятнадцять років, менеджмент компанії взяв курс на широке співробітництво з колегами на рекламному ринку і надання їм всілякої допомоги в тих напрямках, в яких у них немає власного виробництва. Це і виготовлення металоконструкцій, і лазерна різка, і виготовлення різних виробів з неону, включаючи елементи виробництва, такі як згинання трубок, або повністю рекламні вивіски і конструкції для зовнішнього або внутрішнього декору.

Наші фахівці для колег і партнерів можуть спроектувати з нуля такі вироби, або зробити їх у себе за представленими замовником ескізами та кресленнями. Ми не тільки підтримували і підтримуємо колег, а й завжди намагаємося надати для них такі умови, які б їх влаштували. Тому і наше неонове виробництво також завжди відкрито для тих, хто розуміє всі переваги неону і хоче що б його продукцію, або бренд його замовника, швидко помітили і оцінили.