+38(044) 223-3908 +38(050) 223-3908 info@martgroup.com.ua

АЛЮМІНІЙ

Зварювання MIG/MAG економить нам масу часу

ЧОРНИЙ МЕТАЛ

Напівавтоматичне зварювання метал0-просторових металоконструкцій вимагає особливої уваги

В основі більшості виробів зовнішньої реклами, чи то білборди чи фасадні вивіски, пілони або панель-кронштейни, лежать металоконструкції. Професійно і якісно виготовляти такі вироби не маючи власного виробництва – неможливо. Компанія Март Груп, з 2004 року здійснює обсяг робіт «під ключ», починаючи з дизайну і проектування рекламних конструкцій і закінчуючи монтажем своїх виробів, з самого початку має сучасне виробництво, з повним технологічним циклом. Наш парк транспортних механізмів і верстатів постійно оновлюється і поповнюється більш сучасними, потужними і прецизійними зразками. Наш технологічний відділ та співробітники виробництва досвідчені і кваліфіковані, ліцензовані і високопрофесійні. За минулий період силами фахівців компанії було виготовлено і встановлено більше сотні потужних, великих металевих конструкцій по всій Україні, і не було зафіксовано жодної рекламації. Виготовлення металоконструкцій на власному виробництві – основа для всіх подальших робіт. Такі масштабні роботи по конструктиву і місцях розташування, як дахові установки для супермаркетів «Епіцентр» або магазинів «Новус», фасадні вивіски і стели для спортклубу «Sport Life» і безлічі відділень акціонерного банку «ПУМБ» – кажуть і показують самі за себе!

Ми робимо все, і навіть більше!

Для наших інженерів і виробничників не існує обмежень у виробництві, і для так званих стандартних металевих конструкцій, і для нестандартних. Будь-яке замовлення буде виконано якісно, згідно із затвердженим проектом, і чітко в строк! Наше обладнання дозволяє працювати практично з усіма видами металів, застосовуваних у виготовленні рекламно-інформаційних виробів. Це апарати для роботи з різними модифікаціями сталі, і пристрої для обробки і складання виробів з кольорових металів. Придбано навіть спеціальне устаткування зварювання найскладнішого для цього процесу металу – алюмінію! Такі апарати є не на кожному спеціалізованому виробництві, не кажучи вже про наявність їх у компаній, що займаються зовнішньою рекламою.

Міні-парк вантажопідйомних механізмів і спеціалізованого транспорту дозволяє компанії Март Груп проводити монтажно-складальні роботи не тільки в цеху, але й прямо на місці установки майбутньої конструкції, проводити обстеження висотних і нестандартних конструкцій і їх сервісне обслуговування.

П’ять самих головних принципів, які з самого початку взято за основу нашими виробничниками при виконанні всіх видів робіт, в тому числі і при виготовленні металоконструкцій, дозволять нам і сьогодні збільшувати кількість своїх задоволених клієнтів:

· надійність і якість

· відповідність виробу всім регламентуючих документів

· кваліфікований персонал

· оптимальна цінова політика

· гарантія та сервіс

Компанія Март Груп відома конкурентам. Відома і партнерам. Завдяки минулим роботам нас впізнають пересічні громадяни в більшості міст України. І будьте впевнені, ми зробимо все можливе, щоб про наших нових клієнтів теж дізналися якомога більше, краще і наочніше.

І ми не відмовляємо у співпраці і допомозі усім організаціям, якім потрібні металоконструкції! Фахівці компанії готові розробити і виготовити такі конструкції не тільки для виробів зовнішньої реклами, але й для металевих виробів в сфері будь-якої індустрії. Більш того, ми завжди готові допомогти в цьому і своїм колегам і своїм конкурентам, надавши для них найоптимальніші цінові та часові умови.