+38(044) 223-3908 +38(050) 223-3908 info@martgroup.com.ua

Головна • Продукція  • ЛайтбоксиТонкі світлові панелі

Тонкі світлові панелі

haga

Тонкі світлові панелі

Сучасні технології наздоганяють нас не тільки в побуті, але і в рекламі, а тонкі світлові панелі – наочне тому підтвердження. У барах і фойє концертних залів, в магазинах і в аптеках, в торгових центрах і нічних клубах, і ще у багатьох місцях ви можете зустріти ці супертонкі і помітні рекламні постери у гарних металевих рамках. Вони також ефективно застосовуються і на вулицях міст, перетворюючи своїм яскравим видом інтер’єри фасадів або транспортних зупинок. Технологічні та економічні рекламні світлові панелі сьогодні широко поширені і добре затребувані. Простота в обслуговуванні і надійність в експлуатації, невеликі габаритні розміри і висока наочність сприйняття рекламних посилів, приємна, доступна ціна і мінімальне споживання електроенергії – це ті реальні переваги, якими володіє тонка світлова панель перед її більш «віковими» попередниками, і переваги, якими нехтувати неможливо.

Тонкі панелі можуть бути різними

Не дивлячись на зовнішню і внутрішню схожість, панелі поділено на різні види:

· Фреймлайт або панелі в алюмінієвій рамці. Вони значно тонше і витонченіше звичайних лайтбоксів, а торцеве підсвічування дозволяє їм світитися рівномірно, і витрачати на порядок менше енергії, ніж світлові короби. Ви напевно бачили такі тонкі світлові панелі у Києві або у своєму місті, і помітили, як швидко в них можна міняти зображення.

· Кристаллайт – дуже тонкі панелі з фотозображенням. Ореол, що світиться по периметру цього виробу, навколо майстерно виконаної рекламної фотографії або колажу, прикрасить будь-який офіс або виставку, освіжить і впишеться в найвишуканіший інтер’єр.

Акрилайт – панелі з акрилу з вигравіруваним на ньому логотипом, малюнком або текстом.

В якості фону в них часто застосовується аплікація вінілом.

· Outdoor panel – панель світлова вулична, з високим класом вологозахисту. Її торці зазвичай обробляються анодованим алюмінієвим профілем, а в бік  встановлено світлодіоди підвищеної яскравості. Різновидом цих панелей можна назвати Slim-Open Box – панелі з дверцятами, для швидкої зміни інформації. Афіші, анонси, меню, розклади – розміщуються в них зручно і негайно.

Виготовлення тонких світлових панелей в Києві зручніше і краще всього замовити в компанії Март Груп. Будь-який вид панелей, для будь-яких інтер’єрів виготовлять вам тут у найкоротші терміни і з високою якістю.

Заявка на прорахунок

Прикріпити фото, документ (jpg, png, doc, docx, rtf, pdf, zip, rar)