+38(044) 223-3908 +38(050) 223-3908 info@martgroup.com.ua

Головна • Продукція • Фасадні вивіски • Світлові вивіски

Світлові вивіски

Фасадна вивіска LOKON STYLE

Поєднання світла і нових технологій завжди робить вивіску привабливою

ЕКО МАРКЕТ

Сучасні матеріали, що застосовуються при виготовленні вивісок, дозволяють домогтися оптимальних результатів

DOMINOS PIZZA

Зовнішнє і внутрішнє підсвічування завжди робить вивіску більш помітною і привабливою

101 TOWER

У темний час доби потужна світлова вивіска не тільки приверне увагу, а й підсвітить дорогу до будинку

EUROLAB

Світлодіодні економічні модулі забезпечать будь-якій світловій вивісці яскраве і довге життя.

Застосування підсвічування

Світлові вивіски навряд чи потребують додаткового формулювання, все сказано самою назвою. Застосування будь-якого підсвічування – зовнішнього або внутрішнього, відразу ж переводить вивіску в категорію «світлова». І переваги такої вивіски теж зрозумілі – і ввечері і вночі, а особливо в зимовий період, коли темніє рано, вона не тільки підказує розташування магазину або клубу, але і висвітлює дорогу гуляючим пізньої години перехожим. Завдяки новітнім матеріалам і технологіям світлові вивіски у Києві, та й по всій країні в цілому, здобули «друге дихання», і навіть нове життя. LED підсвічування, діодні та металогалогенні прожектори, неонові трубки, дуже успішно застосовуються фахівцями Март Груп в різних проектах. Нові технології дозволили і дизайнерам і конструкторам більш сміливо і широко впроваджувати свої фантазії в готові вироби на радість замовниками і простим городянам, для яких це, за великим рахунком і робиться.

Різноманітне світло наших виробів

Ще одна перевага, яку містить в собі світлова вивіска – це можливість показати іміджеву складову підприємства замовника більш привабливо, наочно і яскраво, у всіх сенсах цього слова. Логотипи, слогани, назви, веселі корпоративні герої – всіх їх наші дизайнери вивели на світло буквально «з тіні», перетворивши чорно-білі або брудно-сірі тони фасадів, в блискучі, динамічні, барвисті і привабливі арт-об’єкти. Скоро майже п’ятнадцять років, як Март Груп засвоїла виготовлення світлових вивісок, причому абсолютно різних конструкцій, для різних потреб, і з різноманітних матеріалів. А основні «лики» світлових вивісок можна і наочно побачити в фотоальбомі компанії, і перерахувати. це:

· вивіски зі світловими елементами відкритого типу, наприклад, як у ЕКО Аптек;

· вивіски зі світловими елементами у закритому корпусі, на основі лайт-боксів;

· або у вигляді об’ємних світлових букв, як це зроблено у вивісці «Domino’s Pizza».

Матеріали

Основні матеріали для світлових вивісок – це акрил і ПВХ, повнокольорова самоклейка плівка, і звичайно різні вбудовані енерго-економні світлодіодні модулі, що забезпечують рівномірне, яскраве і довговічне світіння.

І запам’ятайте, замовити світлову вивіску будь-якої складності і абсолютно оригінального дизайну в виконання компанії Март Груп так легко, як і включити світло у майбутній світловоїій конструкції, встановленій над фасадом вашого офісу.

Заявка на прорахунок

Прикріпити фото, документ (jpg, png, doc, docx, rtf, pdf, zip, rar)