+38(044) 223-3908 +38(050) 223-3908 info@martgroup.com.ua

Стійки

Рекламні стійки

служать для доступної демонстрації покупцям безпосередньо товарів, або інформації про них. Або інформації про послуги, що надаються. І якщо мова йде про викладенні товари, то такі рекламні стійки називаються торговими, а ось якщо про подання поліграфічної продукції – то рекламно-інформаційними. На цій посаді останні дуже схожі на рекламні підставки, і конструктивно відрізняються від них великими розмірами і принципом встановлення – вони, в основному, встановлюються на підлогу.

Рекламні стійки на вибір

У компанії Март Груп можна замовити різноманітні рекламні стійки, як у стандартному виконанні, так і виготовлені «виключно для конкретного клієнта». А самі стійки можуть бути:

стелажні – тобто виготовлені за принципом стелажів;
двосторонні – підхід до яких здійснюється з 2х сторін;
стійки-кошики – лотки, що встановлюються на спеціальних подіумах;
з центральною опорою – відкриті з усіх боків;
закриті – коли задня частина стійки примикає прямо до стіни;
і ще безліч різноманітних типів і варіантів під конкретні функції.

З чого ж ці стійки зроблені?

Стійки рекламні на замовлення, і не на замовлення теж, зазвичай робляться з різних видів пластику, оргскла, металу, ПДФ, ДСП та інших, популярних в інтер’єрній та зовнішньій рекламі матеріалів. Їх основні переваги – легкість, мобільність, надійність, конструктивність складання-розбирання за мінімальний час. І звичайно, при виборі варіантів конструкції і матеріалів велике значення відіграють «функціональні обов’язки» кожної стійки. Стійка для журналів, наприклад, буде більш масивною, ніж стійка для флаєрів або буклетів, але цілком може бути виготовлена ​​з легкого пластику і акрилу. А ось стійку, скажімо для демонстрації зразків інструментів або напоїв, вже треба робити з міцніших матеріалів, таких як дерево або метал.

Виготовлення рекламних стійок в Києві досить затребуване, і зрозуміло чому. У місті, в якому знаходяться офіси провідних в країні компаній, найбільші супермаркети і торгові центри, в яких регулярно проходять виставки та інші івент заходи, гарно і доступно надати інформацію про себе хоче кожен. А Март Груп успішно допомагає зробити з тих, хто хоче, тих, хто може!

Заявка на прорахунок

Прикріпити фото, документ (jpg, png, doc, docx, rtf, pdf, zip, rar)