+38(044) 223-3908 +38(050) 223-3908 info@martgroup.com.ua

Стели

Еко-аптека

Легкі, вертикальні, двосторонні, привабливі – стели супроводжують нас всюди

parking

Якщо ви не знаєте де припаркуватися, то стели швидко вкажуть вам своє місце!

sportlife

Інформативна стела завжди допоможе знайти той об’єкт, який так необхідний!

Рекламні стели

Дивлячись на приклади стел, спроектованих і встановлених фахівцями компанії Март Груп, наприклад, для мережі «Еко-аптека» або гіпермаркетів «Епіцентр», можна зробити висновок, що це силові конструкції, в основі яких закладено потужний металевий каркас, встановлений на спеціально підготовлений фундамент , який і несе всі основні навантаження.

Стели, які зустрічали ми і ви

Проїхавши на автомобілі і переглянувши рекламні стели в Києві можна легко класифікувати їх за видами, або за місцем розташування чи по функціональному призначенню.

· Стели на в’їзді до міст або населених пунктів. Це, як правило, досить застарілі за всіма характеристиками, великі або середні конструкції з назвою міста або символікою у вигляді герба. Зараз намагаються замінювати старі стелли такого призначення на нові, виконані за сучасними технологіями.

· Стели для автосалонів і автозаправок. Вони особливо добре знайомі автомобілістам. Такі стели завжди виготовляються у строгій відповідності з бренд-буком фірми-автодилера, і встановлюються в чітко обумовлених місцях. А автозаправні конструкції служать для вказівки вартості палива і наявності у заправки додаткових послуг. Вони, як правило, виготовляються двосторонніми, у вигляді світлодіодних табло.

Стели для ТЦ і бізнес-центрів.

Це можуть бути і потужні двадцятиметрові конструкції з рекламою або логотипом самого ТЦ і його орендарів, розташовані поруч і з урахуванням максимальної видимості. Або конструкції, закріплені на самій будівлі, що мають менші розміри і вписуються в архітектурний стиль будівлі. Всі вони допомагають відвідувачам орієнтуватися і знаходити потрібну фірму або бутик.

У компанії Март Груп виготовлення рекламних стел – це процес знайомий і звичний, але не рутинний, так як і дизайнери, і конструктори завжди намагаються навіть стандартний варіант виробів уявити по новому, креативно, візуально цікаво і привабливо.

Заявка на прорахунок

Прикріпити фото, документ (jpg, png, doc, docx, rtf, pdf, zip, rar)