+38(044) 223-3908 +38(050) 223-3908 info@martgroup.com.ua

Головна • Продукція  • Стели і пілони

СТЕЛИ І ПІЛОНИ

Підкатегорії

СТЕЛИ

ПІЛОНИ

Рекламні стели та пілони

– це окремо стоячі конструкції, що займають відносно невеликий обсяг площі, і несуть на собі значні масиви інформації, яку видно потенційним споживачам на відстані багатьох десятків метрів. Але стели або пілони НЕ архітектурний винахід сьогодення. І навіть не вчорашнього дня! Стела, хоч і не називалася тисячі років тому рекламною, але сягає своїм корінням в імператорський Китай, древній Єгипет і античну Грецію. Встановлювалися вони багато століть поспіль і державою, і приватними особами в якості пам’ятних або похоронних знаків. І недарма в перекладі з давньогрецької, стели позначають дерев’яні або кам’яні плити з викарбуваними на них зображеннями або текстами.

Тепер з екскурсу в історію повернемося у сьогодення, в Україну, в компанію Март Груп. Як відзначають тут, зазвичай, такого роду конструкції, як стели, замовниками більш затребувані двосторонні варіанти, що дозволяють передати якомога більше рекламної інформації. Але іноді, також за бажанням замовників або за ініціативою дизайнерів компанії МарГруп, рекламна стела або пілон робиться дуже оригінальною, досить химерної і своєрідної форми. І навіть з трьома і більше інформаційно-рекламними площинами, що частіше привертає увагу оточуючих, і дає можливість розмістити більше необхідної інформації.

Як рекламні елементи в стелах і пілонах можуть використовуватися об’ємні букви зі світлодіодним або неоновим підсвічуванням або лайт-бокси. Як джерела світла – люмінесцентні лампи, світлодіоди, металогалогенні прожектори і неон.

На відміну від стел, або скоріше як доповнення до них, барвисті і стрункі «інформаційні підказники» пілони ми часто можемо зустріти на автомобільних стоянках, в складських терміналах, на вокзалах або в аеропортах, в торгово-виставкових центрах або на територіях автосалонів. А подача інформації для електронних табло пілонів організована за допомогою керованих LCD панелей або керованих сенсорних екранів.

Виготовлення рекламних стел і пілонів в Києві є більш затребуваним, ніж в інших, менш масштабних містах, що цілком зрозуміло їх специфікою. Однак з огляду на те, що великі національні і транснаціональні компанії мають у своєму розпорядженні розгалужену мережу філій або власних магазинів в багатьох містах країни, такі конструкції компанії Март Груп можна зустріти і на автомобільних трасах і практично у всіх великих і середніх населених пунктах України.

Заявка на прорахунок

Прикріпити фото, документ (jpg, png, doc, docx, rtf, pdf, zip, rar)