+38(044) 223-3908 +38(050) 223-3908 info@martgroup.com.ua

Сервісне обслуговування вивісок

СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Це тільки здається, що встановленням вашої рекламно-інформаційної вивіски, чи то інтер’єрний лайтбокс або дахова конструкція, все закінчилося. Так, основні етапи – дизайн, проектування, виготовлення, встановлення, пройшли. Але цим життя вашої вивіски не закінчується, а тільки починається! За нею треба стежити, її треба періодично перевіряти на надійність, тобто робити те, що в побуті називають сервісне обслуговування вивісок. Це добре, якщо та компанія, де ви замовляли і виготовляли свою вивіску, здійснює такі функції. А якщо ні?

· Не хоче, так як вважає таку роботу для себе непрофільної.

· Не може, тому що не вистачає людських і технічних резервів.

· Цієї компанії вже ні фізично, ні юридично не існує.

· Невигідною економічно – наприклад, для обслуговування рекламних конструкцій, розташованих в різних містах країни необхідно мати розгалужену мережу власних представників, інакше їхати через всю країну, щоб замінити, наприклад блок управління світлодіодами в пілоні, просто економічно невигідно – одна дорога коштуватиме дорожче.

Або треба зробити демонтаж будь-якої конструкції і перенести її в інше місце. А якщо конструкція у вас серйозна – дахова установка або велика фасадна вивіска. Такі конструкції з часом підпадають під вплив навколишнього середовища – вітрів, дощів, та й міцність самих виробів або кріплень теж може слабшати. І якщо вчасно їх не перевірити і зміцнити вони можуть бути дуже небезпечні для оточуючих!

Але навіть якщо ваша конструкція зовсім невелика – наприклад інтер’єрна офісна вивіска, але в ній не світиться кілька секцій світлодіодів, що зводить весь естетичний ефект від її наявності до нуля. І враження у відвідувачів про компанію, яка не може вчасно виправити навіть невелику інтер’єрну вивіску, відразу створюється відповідне. Тобто це той випадок, коли ложка дьогтю може зіпсувати бочку меду! І таких ситуацій можна привести масу, благо досвід допомоги в таких випадках у фахівців компанії Март Груп накопичено достатній.

Що ж входить в сервісне обслуговування

Для підтримки ваших зовнішніх рекламних конструкцій в належному вигляді (незалежно від того, ким і коли вони були виготовлені), ми пропонуємо:

· Постійну діагностику будь-яких виробів зовнішньої реклами;

· Ремонт та усунення внутрішніх і зовнішніх пошкоджень;

· Виявлення причин виходу з ладу електричних пристроїв і елементів, й заміна їх на більш сучасні та надійні;

· Профілактичні заходи для підтримки конструкцій в належному стані.

Імідж можна заробляти роками, а втратити в один день. Пам’ятайте про це і знайте – компанія Март Груп володіє достатніми людськими ресурсами щоб забезпечити необхідною технікою, щоб допомогти вам завжди і скрізь!