+38(044) 223-3908 +38(050) 223-3908 info@martgroup.com.ua

Головна • Продукція  • Букви і логотипи • Плоскорель’єфні

Плоскорель’єфні

пумб

Плоскорел’єфні букви і логотипи – ще один вид об’ємних виробів, які широко застосовуються в зовнішній рекламі. Коли стоїть вибір між лайтбоксом та повнооб’ємним знаком, то часто звертають увагу на цей варіант подачі вивіски або логотипу. Технологічно процес їх виготовлення полягає у наступному – на передній поверхні лайтбоксу вирізаються пази під букви, цифри або знаки, і аналогічно їм вирізається два пластикових об’єкта – світлорозсіювальний і світлопрозорий, які потім скріплюються між собою, як тонкий пиріг. В результаті, ву готовому виробі ми бачимо, що символи або літери плоскорел’єфні, наче виступають над рівнем поверхні. А сама буква або символ світиться і своєю лицьовою поверхнею, і бічними частинами теж. В результаті виникає досить своєрідний світловий ефект, при якому світло ніби виходить з логотипу або напису по всьому його периметру.
Плоскорел’єфні вивіски в Україні виготовляються з різних матеріалів, але в основному для цього використовуються різні види пластику, полістирол або акрил. Для додавання конструкції потрібних колірних рішень застосовують заклеювання поверхонь кольоровими вініловими плівками або відразу підбирають акрил заданого дизайнерами кольору.

Конструктори Март Груп часто розробляють проекти інформаційно-рекламних вивісок або логотипів у вигляді плоськорельефних букв або знаків, так як це досить затребуваний і ефективний вид візуальної реклами.

Написи плоскі, а роботи серйозні!

На типові зразки, які наочно демонструють виготовлення плоськорельефних виробів в Києві можна поглянути в фото галереї компанії Март Груп. Це якісно виконані роботи для багатьох відомих фірм і підприємств, магазинів і ресторанів.

Якщо говорити про найбільш частіших замовників такого виду вивісок, то це, як великі підприємства і організації з розгалуженою мережею філій, так і фірми «середньої руки» і дрібніше, які також ретельно піклуються про свій імідж. Для дизайнерів і конструкторів компанії Март Груп завжди цікаво працювати з замовниками в такому широкому статусному діапазоні. Але ніколи положення будь-якої фірми на ринку або її місце в рейтинговому списку не визначали підхід наших фахівців до розробки і виконання проекту. Чи то дахові установки або фасадні вивіски, об’ємні і плоскорел’єфні букви або лайтбокси, робота завжди буде виконана на найвищому рівні, в термін, і з надійною гарантією!

Заявка на прорахунок

Прикріпити фото, документ (jpg, png, doc, docx, rtf, pdf, zip, rar)