+38(044) 223-3908 +38(050) 223-3908 info@martgroup.com.ua

Головна • Продукція  • Букви і логотипи • Пінополістирольні

Пінополістирольні

ipnet

Об’ємні букви з пінопласту відмінно виглядають після фігурного різання і обробки

rico

Швидкий монтаж і простота кріплень – це перевага пінополістирольних виробів

Екомаркет інтер'єр

За співвідношенням ціна/якість логотипи і букви з пінопласту займають лідируючі позиції

Еска капітал

Вивіски з пінополістиролу володіють достатньою термостійкістю і міцністю
Букви і логотипи з пінополістиролу або пінопласту, як ми більше звикли говорити, – дуже поширений, популярний і недорогий вид візуальної реклами. Для виробництва таких букв використовується промисловий пінопласт з підвищеною щільністю, а спеціальна його обробка гарантує гідну вологостійкість і термостійкість.

Вироби з пінопласту і пінополістиролу ми відразу об’єднали, так як по суті пінополістирол є одним з видів пінопласту. Але, тим не менше, між ними існують відмінності, і ось вони, якщо говорити коротко:

· щільність пінополістиролу вище;

· пінопласт поглинає пар і вологу ззовні, а пінополістирол – ні;

· вони відрізняються зовні – пінополістирол більш однорідний і без гранул;

· пінопласт дешевше.

Найпоширеніша і найбільш доступна в ціновому відношенні технологія за якою здійснюються об’ємні букви і фігури з пінополістиролу – це фігурне різання. Після цієї операції фігури фарбують в заданий колір або покривають спеціальними вініловими плівками. Такі вироби легко монтуються на будь-які поверхні, як за допомогою клею, так і іншими способами. А різні види зовнішнього підсвічування додадуть цій композиції привабливості, оригінальності і функціональності.

Виготовлення лого чи букв з пінополістиролу в Києві, судячи за нашою статистикою, в першу чергу привертає малий і середній бізнес – власників барів і кафе, невеликих магазинів, клубів і розважальних закладів, а також організаторів концертів, виставок та інших арт- та івент-заходів . Їх також приваблює швидкість і простота монтажу – букви і знаки до основи можна кріпити двостороннім скотчем або за допомогою силікону. А за експлуатаційними характеристиками вони нітрохи не поступаються виробам з оргскла або пластику.

Пінополістирольні букви і логотипи – чотири основних переваги

Дивлячись на роботи, які в компанії МартГруп зробили для своїх клієнтів, наприклад логотипи «IPnet» або «Еска Капітал», можна ще раз підкреслити переваги даних виробів.

оптимальне співвідношення ціна-якість, що гарантує швидку окупність витрат;
невелика загальна вага конструкції, що може бути особливо критичним при внутрішньому розміщенні;
висока якість виготовлення різних елементів з пінопласту;
швидкість і простота монтажу готових виробів, і можливість їх швидкої взаємозамінності.

І запам’ятайте, вироби з пінополістиролу будуть виглядати гарніше, виглядати привабливіше, а служити довше, якщо вони спроектовані і виготовлені в компанії Март Груп.

Заявка на прорахунок

Прикріпити фото, документ (jpg, png, doc, docx, rtf, pdf, zip, rar)