+38(044) 223-3908 +38(050) 223-3908 info@martgroup.com.ua

Пілони

ультратонкий пілон

Пілони менш масштабні, ніж стели, але при цьому не менш інформативні

Навігаційний пілон

Реклама та інформація може бути розміщена на пілонах одночасно

Рекламні пілони

Якби у рекламних стел були родичі, то рекламні пілони вважалися б їх молодшими братами. Вони, як і стели, призначені для допомоги при орієнтуванні на місцевості, але розмірами менш габаритні – від 2-х до 2,5 метрів. Проте, постаменти або фундаменти під них роблять дуже серйозні, залізобетонні, заглиблені в грунт або відкриті, з декоративною, оригінальною обробкою по периметру. А ось верхня частина пілонів може бути будь-якої геометричної форми, і поєднувати в собі різні рекламно-інформаційні конструкції. Типовим прикладом рекламного пілона виконаного компанією Март Груп, можна назвати пілон для компанії «ABB» або банку «ПУМБ».

Тож як і де ми пілони зустрінемо?

У великих містах пілони можна зустріти практично в будь-якому місці. Але найчастіше це будуть:

· вуличні пілони, які вдало вписуються в міський пейзаж і застосовуються для проведення рекламних акцій і промо кампаній. Найбільшою популярністю у замовників користуються прямокутні плоскі пілони зі скляними панелями, за якими розташовується інформаційне зображення. Воно може бути як статичним, так і роллерним. Або змінюватися таким чином, як на призматронах;

· пілони-покажчики, розташовані уздовж різних дорожніх магістралей і трас, які найчастіше вказують напрямки руху до підприємств, муніципальних установ, пунктів допомоги, готелів, котеджних селищ і т.п.;

· інтер’єрні пілони, які значно полегшують внутрішню навігацію в офісах і торгово-виставкових центрах. Вони також можуть використовуватися як носії зовнішньої реклами в проходах і переходах, і в свою чергу конструктивно можуть бути як стаціонарними, так і переносними.

Пілони, як і стели, в компанії Март Груп виготовляють давно і з дотриманням всіх необхідних нормативів і вимог, що ставляться до даного роду конструкцій. Надійність і привабливість таких виробів – завжди основний посил дизайнерам і конструкторам при їх розробці, проектуванні і встановленні.

Заявка на прорахунок

Прикріпити фото, документ (jpg, png, doc, docx, rtf, pdf, zip, rar)