+38(044) 223-3908 +38(050) 223-3908 info@martgroup.com.ua

Головна • Продукція  • POS-матеріали • Підставки і номерки

Підставки і номерки

Рекламні підставки і номерки

– дуже затребуваний вид POS матеріалів. Якщо говорити про підставки, то це, в основному, підставки під друковану продукцію. І разом з різноманітністю останньої, такою ж різноманітністю відрізняються й самі підставки. Грамотно спроектована і виготовлена ​​підставка що вигідно представляє розміщену на ній друковану рекламну продукцію, і сама є ефектним і ефективним носієм зовнішньої реклами.

Виставки, магазини, клуби, ресторани, офіси соціальних і фінансових установ, фойє вокзалів, театрів і концертних залів – ось де підставки для реклами необхідний і затребуваний атрибут інтер’єрного маркетингу.

Кожному виду продукції свій окремий підхід

Як ми знаємо, рекламно-поліграфічна продукція може бути різного характеру:

· буклети та книги,

· прайс-листи і візитки,

· каталоги та флаєри,

· листівки і меню.

І для кожного виду або типу такої продукції необхідна своя оригінальна підставка. Іноді такі підставки називають Холдер, тобто власник друкованої продукції різного змісту і формату. Для виготовлення холдерів зазвичай використовуються різні види пластику, оргскло, полістирол. Властивості цих матеріалів дозволяють виготовити з них вироби різних конструктивних форм, які будуть відповідати їх функціональному призначенню, а також вимогам і побажанням замовників. Якісно виконані, скажімо з нанесенням назв, логотипів або слоганів, пластикові підставки – обов’язковий елемент рекламного інтер’єру будь-якої поважаючої себе фірми. І особливо необхідна частина рекламного арсеналу в періоди активного просування своїх нових послуг і товарів на ще не освоєні ринки.

Виробництво POS матеріалів

На окрему увагу заслуговують номерки, які теж різноманітні, як по виконуваних функціях, так і за матеріалами і технологіями виготовлення. Номерки для ключів на двері, гардеробні та для номерів будівель і назв вулиць. Виготовлені з пластику та металу, дерева та оргскла – будь-якого кольору, з будь-яким видом нанесення інформації – або аплікацією кольоровими плівками, або гравіюванням на власному лазерному обладнанні.

Звернувшись в компанію Март Груп, ви зможете стати власниками будь-яких за формою, індивідуально брендованих та дизайнерськи виконаних саме під ваші потреби POS матеріалів. Тому що виготовлення підставок і номерків в Києві для підприємств різного рівня бізнесу, у нас ніколи не припинялося, і судячи з кількості запитів, ніколи не припиниться.

Заявка на прорахунок

Прикріпити фото, документ (jpg, png, doc, docx, rtf, pdf, zip, rar)