+38(044) 223-3908 +38(050) 223-3908 info@martgroup.com.ua

Головна • Продукція  • Лайтбокси • Панель-кронштейн

Панель-кронштейн

sportlife в бц parus

Особливу увагу конструктори МартГруп приділяють надійності кріплення таких виробів на фасадах

Dominos pizza

У комплексі з вивіскою або вітриною вони створюють цілий рекламний ансабль!

пумб

У панель-кронштейнів строго перпендикулярне ставлення до життя!

Панська втiха

Панель-кронштейни можуть бути будь-якої форми і дизайну – робиться все, що б їх помітили навколо!

Панель-кронштейн

– світлова рекламна конструкція, і знову, виготовлена ​​на основі світлового короба або лайтбоксу. Вона може бути односторонньою, але частіше для реклами або вказівки напряму руху використовуються обидві сторони. Кріпиться така конструкція на вуличних стовпах, до стін будинків за допомогою кронштейнів, і головне – розташовується вона строго перпендикулярно руху транспортних і людських потоків. А це означає, що панелі кронштейни привертають більше уваги, ніж світлові короби або панелі, розташовані вздовж вулиць. Але не варто плутати їх з сіті-лайтами, які більше за розмірами і розташовуються виключно на землі або асфальті.

Для ще більшої ефективності, панель-кронштейни часто виготовляються не тільки прямокутної, а й зовсім будь-якої форми, в тому числі дуже оригінально, обмежено тільки фантазіями замовників і дизайнерів.

Що всередині панель-кронштейна? А що зовні?

Якщо заглянути всередину і оглянути зовні ці конструкції, то ми побачимо практично стандартний набір вже відомих нам атрибутів лайтбоксу:

металевий каркас (частіше з алюмінієвого профілю);
світлодіодна підсвітка;
светлорозсіююче акрилове скло;
самоклеюча плівка або банерна тканина.

Виготовлення панель кронштейнів в Києві, і встановлення їх в поєднанні з фасадними вивісками або барвисто оформленими вітринами, значно додає усій рекламній композиції офісу, аптеки чи магазину, привабливості та ефективності. Що ж стосується проектування таких виробів, то конструктори Март Груп особливу увагу надають надійності системи кріплень панель-кронштейнів, з урахуванням їх власної ваги і вітрових навантажень.

Заявка на прорахунок

Прикріпити фото, документ (jpg, png, doc, docx, rtf, pdf, zip, rar)