+38(044) 223-3908 +38(050) 223-3908 info@martgroup.com.ua

Головна • Продукція • Фасадні вивіски • Несвітлові вивіски

Несвітлові вивіски

ІНТАЙМ

Оригінально зроблена несвітлова вивіска може залучати уваги не менше, ніж світлова

IPNET

Несвітлові вивіски залишаються популярними через свою відносно невелику вартість

Про вивіски

Як можна легко здогадатися з самої назви, фахівці зовнішньої реклами розділяють поняття світлова та несвітлова вивіска. Остання, сягає своїм корінням в самий початок виникнення людства, так як рекламувати свої товари люди почали відразу ж після того, як тільки навчилися їх робити. А проста вивіска, особливо після винаходу писемності, стала одним з найбільш поширених видів рекламно-інформаційних повідомлень. Практично з тих часів, і до широкого впровадження в наше життя електрики, виготовлення несвітлових вивісок, а також їх установка, залишаються для замовників дуже популярним і недорогим способом візуального інформування та залучення відвідувачів.

Недорога вивіска, не означає вивіска непомітна

Несвітлові вивіски також умовно поділяють на два види – плоскі і об’ємні. Якщо приводити деякі характерні особливості цих двох варіантів, то:

· плоскі вивіски виробляються на основі листового матеріалу – акрилу, ПВХ, алюмінію і т.п., з обрамленням пластиковим куточком або профілем;

· на плоскі й табличні вивіски наносять зображення плівкою з різними видами друку або поклейкою плівки з попередньою плотерною порізкою;

· на об’ємні вивіски відповідно додають об’ємні елементи. Це можуть бути літери або зображення у вигляді логотипів, написів, малюнків, покриті плівкою або фарбою, тою, що покривають підставу.

Бюджетні вивіски

Несвітлові вивіски в Києві, незважаючи на статус міста, як «багатої» столиці, користуються успіхом у закладів невеликих, малобюджетних, не особливо потребують реклами в темний час доби. Наприклад, вивіска логістичного комплексу для компанії «FIEGE», яку завдяки своєму високому розташуванню днем ​​видно досить добре.

Треба відзначити, що навіть виготовляючи несвітлові вивіски, дизайнери Март Груп примудряються розробити такі варіанти, які привертають увагу оточуючих, не менш ніж світлові! Прорахуйте свої можливості і потреби, подивіться на винахідливо спроектовані вивіски Март Груп, і задайте собі питання – а чи завжди треба платити більше?

Заявка на прорахунок

Прикріпити фото, документ (jpg, png, doc, docx, rtf, pdf, zip, rar)