+38(044) 223-3908 +38(050) 223-3908 info@martgroup.com.ua

BAR/COFFEE/TEA

Неонова вивіска – це завжди помітно, модно і привабливо!

Неонові вивіски

Одне з найперших напрямів світлової реклами в світі, це букви і знаки в скляних трубках, наповнених газом неоном. У побуті цей вид реклами називають просто неон, але не так просто неон увійшов в арсенал рекламодавців і виробників рекламної продукції. Однак, відразу зайняв почесне щільне місце серед інших видів як зовнішньої, так і внутрішньої реклами теж.

Неон – це яскравий сон!

Так все ж, уточнимо, чому ж неонові вивіски зайняли міцне і провідне місце серед найбільш затребуваних напрямків виробництва зовнішньої реклами в компанії Март Груп.

Почнемо з самого помітного – яскравого вигляду, пройти повз якого і не звернути увагу, неможливо. Тому що в таких вивісках органічно поєднується дизайнерська робота над макетом, і результат, який потім склодуви і майстри збору конструкцій перетворюють у справжній світловий шедевр. І знову ж таки тому, що матеріал, тобто спеціальні види скла для трубок, дозволяє це зробити. Будь-які, задумані художниками малюнки і написи, оперативно виходять з-під рук конструкторів і виробничників. Тому, що виготовляється вся ця краса на власному спеціалізованому неоновому заводі.

Неон – це класика!

А ще треба знати, що ненові вивіски досить стійкі до капризів погоди, довговічні і легко комбінують з іншими видами внутрішньої і зовнішньої реклами, створюючи при цьому абсолютно нові і абсолютно химерні нестандартні конструкції. І нарешті, важливий на сьогодні фактор, це мале енергоспоживання неонових трубок, в поєднанні з їх пристойним терміном служби. При відносно невеликій вартості і величезному виробничому ефекті.

Заявка на прорахунок

Прикріпити фото, документ (jpg, png, doc, docx, rtf, pdf, zip, rar)