+38(044) 223-3908 +38(050) 223-3908 info@martgroup.com.ua

Головна • Продукція  • Вивіски інтер’єрні • Навігація і декор

АКЦІЯ

Там де є акції та бонусні пропозиції, там завжди є потреба навігаційній вивісці

В М'ЯСНИЙ ВІДДІЛ )

Такі покажчики допомагають швидко знаходити необхідні товари

ТОРГОВА НАВІГАЦІЯ

Для декору і навігації кращого інструменту годі й шукати

Вивіски для навігації і декору

Напевно хтось скаже, що вивіски для навігації і декору самі невибагливі і прості. Можливо, що це так і є. І якщо вивіски виключно для декору ще можна вважати не зовсім вже нижчою кастою інтер’єрних вивісок, то вивіски для навігації – чим простіше, тим зрозуміліше. Але давайте відразу обмовимося, що простіше, не означає гірше! Згадайте приказку: «просто, як все велике» і поставтеся до навігаційних вивісок з повагою і увагою. З увагою вже точно, так як скільки разів такі вивіски підказували нам найкоротшу дорогу до цільових об’єктів, чи то місце де пропонують свіжі продукти, чи то кабінети в незнайомих місцях.

Вивіски сповіщають

А ось якщо такі вивіски покликані вказати місце розташування товарів серйозних, дорогих, та й самі вони знаходяться в місцях продажу виробів або послуг категорії люкс або прим, то і вивіски, які про це сповіщають будуть їм до пари – солідними, дорогими і вказують всім своїм видом на загальну статусність і елітність.

І ще одне застосування таких вивісок. Ну хто з нас не любить акції, лотереї, вікторини, розіграші, де можна абсолютно безкоштовно отримати щось потрібне (або непотрібне, але теж безкоштовно). Особливо практикують такі ВТL – рекламні заходи магазини продуктів або одягу, побутової техніки або взуття. Так все ж супермаркети люблять залучити нас до акційних програм, показати місце проведення яких і покликані різні покажчики і вивіски.

Легкість, швидкість монтажу і можливість миттєвої заміни

Живуть такі рекламні навігаційно-акційні вироби недовго, тому виготовляються з матеріалів недорогих, типу легких кольорових пластиків з вініловими плівками. Їх головна перевага легкість, швидкість монтажу і можливість миттєвої заміни на інші, але вже з новими умовами, і новою інформацією.

Заявка на прорахунок

Прикріпити фото, документ (jpg, png, doc, docx, rtf, pdf, zip, rar)