+38(044) 223-3908 +38(050) 223-3908 info@martgroup.com.ua

Металеві

sportlife в бц parus

Що б підкреслити своє реноме часто замовляють логотипи з металів під золото або срібло.

sportlife в БЦ IQ

Металеві вивіски – престижний і не дешевий вид візуальної реклами

poliform

Нержавіючий метал ідеальний варіант для вуличних вивісок

Металеві об’ємні букви і логотипи,

виготовлені з алюмінію, його сплавів або нержавіючої сталі, за своїми рекламними функціями практично нічим не відрізняються від об’ємних літер з інших матеріалів. Корпуси таких виробів згуртовуються або зварюються на спеціальному обладнанні, а в залежності від типу обраного підсвічування, у фронтальну або зворотню їх частину встановлюють світлорозсіююче оргскло. При всій конструкційній схожості з виробами з інших матеріалів лого і букви з металу дуже престижний і зовсім не дешевий вид візуальної реклами, який використовується як у вуличних, так і у внутрішніх інтер’єрах.

Варіанти виготовлення металевих конструкцій досить різноманітні – від маленьких вивісок, до величезних дахових установок з зовнішнім або внутрішнім підсвічуванням. Метал для таких випадків матеріал ідеальний! Він надійний, практичний, точний у відтворенні різних форм при механічній обробці, і його гарантійний термін експлуатації навіть в промисловій атмосфері міст – не менше п’ятдесяти років.

Виготовлення об’ємних літер та логотипів з металу і їх розміщення в різноманітних за формою і кольором варіаціях, завжди приверне увагу потенційних покупців або відвідувачів магазинів, клубів і закладів.

Металеве – значить відмінне!

Розділимо умовно за типами підсвічування всі об’ємні вивіски з металу на три види:

· без підсвічування;

· з лицьовим підсвічуванням;

· з контражурним підсвічуванням.

Якщо місце розміщення майбутньої вивіски досить добре освітлено, то вироби зі сталі або зроблені під срібло або золото будуть досить переконливо і солідно демонструвати статус торгової марки або компанії. Якісно і гарно виконані вивіски з нержавіючої сталі зайвий раз підкреслять стійкість і успішність компанії, її провідне місце на займаному ринку.

Професійно виготовлений логотип

Добре спроектований, «розкручений», впізнаваний і професійно виготовлений логотип – це важлива ознака багатства, незалежності та впливовості його власника. Саме тому великі компанії з ім’ям і капіталом, трансконтинентальні фінансові або промислово-виробничі групи і корпорації, дуже часто вибирають собі в якості візуальної реклами та інформаційних вивісок логотипи або букви з металу. «Покажи мені свій логотип, і я скажу тобі хто ти» – буквально так може звучати сьогодні відома приказка. Хоча це зовсім не означає, що такий логотип не може дозволити собі будь-яка інша фірма. Але дійсно, вироблені вироби з металу виходять не тільки солідніше, але і дорожче ніж з пінопласту, дерева або пластику.

Виготовлення металевих букв і логотипів в Києві, в компанії Март Груп, завдяки налагодженій роками технології, займає зовсім не так багато часу, як здається, хоча і не робиться в один момент. Але обравши такі металеві вивіски із зовнішнім підсвічуванням, або з внутрішньою підсвіткою світлодіодами, все буде виконано відмінно, якісно і з гарантією.

Заявка на прорахунок

Прикріпити фото, документ (jpg, png, doc, docx, rtf, pdf, zip, rar)