+38(044) 223-3908 +38(050) 223-3908 info@martgroup.com.ua

Лазерне різання, гравірування, фрезерування

РІЖЕМО ТА ГРАВІРУЄМО

Надаючи своїм клієнтам різні послуги у виробництві зовнішньої реклами компанія Март Груп визнала правильним включити в свій арсенал напрямки діяльності, які опосередковано пов’язані з основними. Лазерна різка та гравіювання повністю відносяться до таких супутніх напрямків діяльності. Хоча наявність в компанії власного обладнання для таких робіт дозволяє виконувати їх в повному обсязі і з відмінною якістю.

З настанням технічного прогресу лазерні технології різання матеріалів і лазерного гравірування на них стали не тільки реальністю, а й одним з найбільш затребуваних напрямків в POS рекламної індустрії. Це сталося завдяки уявній простоті даної процедури, здійснюваної тепер за допомогою високоточних лазерних верстатів з рухомою, що випромінює лазерний промінь головкою, керованою за допомогою спеціального програмного забезпечення персонального комп’ютера. Для здійснення процесу різання або гравіювання на такому верстаті необхідний особливо підготовлений векторний файл, який верстат розпізнає і обирає відповідно до матеріалів параметри –  товщину, глибину, маршрут. Тобто задає режим роботи – чи то різання, чи то гравіювання, в залежності від вказаного оператором завдання. А швидкість і продуктивність таких верстатів дуже висока і дозволяє обробляти в день безліч замовлень.

Що ріжемо? Що гравіруємо?

І різати, і гравірувати можна практично всі матеріали і вироби, які використовуються в рекламних і промоутерських цілях. Особливо часто до такої процедури вдаються рекламні агентства або самі компанії при проведенні різних BTL заходів, де потрібно швидко і якісно брендувати різні роздаткові матеріали, сувенірну, призову та іміджеву продукцію. Адже наносити на вироби можна практично будь-які зображення (логотипи, слогани) і довговічність і стійкість їх на матеріалі завдяки лазеру буде майже нескінченної!

Здійснення різання, хоч і має деякі обмеження по товщині матеріалу – для різних матеріалів вона різна, але для рекламних виробів цілком достатня. Переваги такого різання ж набагато серйозніші – лазерна різка дає мінімальні втрати матеріалу і дозволяє різати фігурно і точно з найскладнішими лініями вигину.

Якщо говорити про найпопулярніші матеріали для гравіювання, то це:

· метал

· акрил

· дерево, фанера, шпон, картон

· дзеркало, скло

· граніт, камінь

· шкіра і шкірозамінник

Портрети і тексти, логотипи та корпоративні персонажі, мозаїки та дипломи, нагородні вироби і написи під офісні таблички – дизайнери Март Груп підготують оригінал – макети зображень будь-якої складності для нанесення на будь-який виріб будь-якому замовнику.

Існує думка, що допомагати конкурентам, у яких немає такого сучасного лазерного обладнання, не потрібно. У компанії Март Груп так ніколи не вважали і не вважають! Ми завжди допомагали кожному, кому були потрібні наші послуги, чи то різка або гравіювання, проектування або виготовлення металоконструкцій. Приходьте до нас в Києві, пишіть з різних точок нашої країни, хто б ви не були, і де б ви не були – ми швидко і успішно вирішимо всі ваші проблеми.