+38(044) 223-3908 +38(050) 223-3908 info@martgroup.com.ua

Головна • Продукція  • Лайтбокси

ЛАЙТБОКСИ

Підкатегорії
АКРИЛОВИЙ БОКС
БАНЕРНИЙ БОКС
КЛІК-СИСТЕМНИЙ БОКС
ПАНЕЛЬ-КРОНШТЕЙН
ТОНКІ СВІТОВІ ПАНЕЛІ
Якщо визначати чемпіона серед світових вивісок, то їм напевно виявиться лайтбокс, як найбільш затребуваний тип зовнішньої реклами. Компанія Март Груп, ще в далекому 2004 році, на початку своєї діяльності, освоїла розробку і виробництво даного виду візуальних вивісок. Популярність лайтбоксів у різних замовників визначається органічною можливістю поєднання не дуже великиої за розмірами вивіски, з її яскравою світловою подачею.

За конструкцією лайтбокси зазвичай являють собою прямокутний короб на рамі, лицьова частина якого є носієм рекламного повідомлення. У темний час доби, зсередини цей короб підсвічується люмінесцентними лампами або світлодіодними модулями. Ще один секрет популярності лайтбаксов – це порівняно невелика ціна, при не найвищій складності виготовлення. Відповідно до їх вартості виробництво лайтбоксів можна умовно розділити на три види.

· бюджетні світлові короби з оцинкованої сталі, з лицьовою частиною з вінілового полотна з повнокольоровим друком або аплікацією плівкою. Як підсвічування в нього монтуються світлодіодні модулі.

· світлові короби середнього класу, з корпусом з алюмінієвого профілю або пластику, де в якості лицьової частини використовують акрилове скло, на яке накочується повнокольорова плівка із зображенням. Як підсвічування використовуються люмінесцентні лампи і світлодіоди.

· дорожчі лайтбокси мають жорсткий зварний металокаркас, а їх лицьова і бічна частини виготовляються з композитного матеріалу з фрезеруванням. Як правило, лицьове акрилове скло з аплікацією, або з повнокольоровим друком. З підсвічуванням тими ж світлодіодами або неоном.

Лайтбокс, як універсальний рекламний інструмент

Замовити виготовлення лайтбоксів в Києві можуть досить різні замовники, з найрізнішими можливостями та напрямками бізнесу. Це власники барів, кафе, магазинів. Це керівники торгових центрів, спортивних клубів, кінотеатрів. Далеко ходити за прикладами не треба – ось різного типу лайтбокси, які фахівці Март Груп виготовляли для банку «ПУМБ», фітнес-клубу «Sport Life» і ресторанів «Domino’s Pizza». Вони всі різні, але їх об’єднує одне – висока якість та індивідуальний підхід до кожного проекту.

Як ви вже помітили в прикладах, лайтбокси можуть бути не тільки прямокутними. Вони можуть мати будь-яку складну форму, яку обирає замовник, і яку наші дизайнери вважають за доцільне для даного проекту. Тому для дизайнерів виготовлення лайтбоксів може бути не менш цікавим процесом, ніж проектування і виготовлення дахових установок, рекламних стел, об’ємних літер або логотипів.

Заявка на прорахунок

Прикріпити фото, документ (jpg, png, doc, docx, rtf, pdf, zip, rar)