+38(044) 223-3908 +38(050) 223-3908 info@martgroup.com.ua

Головна • Продукція  • POS-матеріалиКуточок покупця, таблички

Куточок покупця, таблички

Пумб навігація

demidov

Акрил, метал – такі знайомі для кожного матеріали, але і з них можна зробити цікаву конструкцію

Пумб навігація

Куточок покупця

– це, мабуть, та конструкція, яка на перший погляд, найменше відноситься до реклами. Однак ми вважаємо, що це не зовсім так, і ось чому. Дійсно, куточок покупця в першу чергу є стенд з інформацією, що містить:

· Всі регламентуючі діяльність підприємства документи;
· Всі закони та інструкції, що пояснюють відносини між продавцем і покупцем;
· Обов’язки продавця перед споживачами;
· Порядок скарг у вищі інстанції і контролюючі органи.

Таблички

Це все так, але ж замовити куточок покупця, і не повісити його на видному місці, і неможливо за законом, і просто нерозумно, враховуючи його постійно затребувану інформаційну складову! Так чому ж не скористатися цим і не додати до «фаршу» необхідної інформації красиву і запам’ятовувану обгортку – цікаво задуману і якісно, яскраво, незабутньо виконану табличку.

Покупець повинен бачити все!

Дизайнери компанії Март Груп проектували різні види куточків покупця – різних розмірів, зовнішнього вигляду, і з різних матеріалів. В основному, використовуються матеріали для таких стендів – це акрил, метал, ПВХ, оргскло і їм подібні. Потім, для привабливості, їх зазвичай оформляють кольоровими плівками або фарбують спеціальними фарбами.

Придбати можливо стандартний куточок покупця, але як ми говорили вище, хто знає толк в рекламій компанії набагато «маркетингово вигідніше» замовити стенд індивідуального виконання. Наші фахівці, конструктори і виробничники, виготовлять його з таким креативним підходом, що виготовлення куточка покупця У Києві з необхідною формальної процедури перетворюється на справжній витвір дизайнерської майстерності. До загального задоволення виробників, продавців і покупців!

Заявка на прорахунок

Прикріпити фото, документ (jpg, png, doc, docx, rtf, pdf, zip, rar)