+38(044) 223-3908 +38(050) 223-3908 info@martgroup.com.ua

Головна • Продукція  • Лайтбокси • Клік-системний бокс

Клік-системний бокс

І ось черговий «родич» лайтбоксу – клік бокс.

Це такий же прямокутний або разнофігурний конструкційний світловий короб, в алюмінієвому корпусі. Але зі своєю специфікою, а саме – призначений для зручної і швидкої зміни розміщеної на ньому інформації. А це, швидше за все:

· афіші концертних залів, театрів і кінотеатрів;

· розклади і оголошення в аеропортах і на вокзалах;

· світлові меню в кафе, піцеріях, ресторанах фастфуду.

Клік бокси можуть виготовлятися як з каркасом, так і без нього. А ось боковий профіль з анодованого алюмінію обов’язково містить клік систему, яка і дозволяє практично миттєво змінити стару інформацію на більш актуальну. Тому друге ім’я таких конструкцій, яке також часто можна почути – це клік системний бокс.

Фасад таких боксів формується з акрилу, слідом розміщуються лист бекліту (матеріалу, рівномірно розсіючого світло) з повнокольоровим друком зображення, і тонка захисна панель. Для підсвічування в клік боксах, в основному застосовуються світлодіодні панелі, які відмінно і безвідмовно працюють і в приміщеннях і на вулиці.

Виготовлення клік боксів

Як і будь-який напрямок робіт компанії Март Груп, виготовлення клік боксів в Києві доведено до автоматизму і досконалості. Кращі механізми, бездоганна якість і зовнішній вигляд, максимальні гарантії і постійне бажання виконати проект якнайкраще для замовника, це ви завжди зустрінете у виробах нашого досвідченого і доброзичливого колективу.

Меню бокс з клік-системою є однією з різновидів описаного раніше лайтбоксу. Але з урахуванням своєї специфіки, виглядає він не зовсім так, як типовий лайтбокс. Це тому, що такі вироби виготовляються виключно для кафе, піцерій, закладів швидкого харчування і т.п., де клієнт повинен чітко і наочно бачити поточне меню закладу. Тому, на відміну від звичайного меню, меню бокс ще називають світловим меню.

Типовий приклад такого меню – це серія світлових боксів для міжнародної мережі ресторанів «Domino’s Pizza», виготовлених в компанії Март Груп. Тонкі, похилі, вертикально орієнтовані короба, з лицьовою частиною з акрилу, покритого кольоровою плівкою. З чітким і рівномірним світлодіодним підсвічуванням. Де кожен, як би окремий бокс, представляє одне блюдо або серію схожих блюд. Розташовуються такі меню бокси зазвичай над зоною видачі страв і повинні бути дуже добре видні відвідувачам.

Приклади робіт

Не знайдено

Сторінку, яку Ви шукали, не знайдено. Спробуйте деталізувати пошук або скористайтесь навігацією, що знаходиться вище, щоб знайти пост.

Заявка на прорахунок

Прикріпити фото, документ (jpg, png, doc, docx, rtf, pdf, zip, rar)