+38(044) 223-3908 +38(050) 223-3908 info@martgroup.com.ua

Головна • Продукція  • Фасадні вивіски

ФАСАДНІ ВИВІСКИ

Якщо перефразувати відомий вислів на сучасний лад, то воно буде звучати так: «театр починається не з вішалки, а з фасадної вивіски». Так, фасадна вивіска – це той рекламно-інформаційний елемент, який наочно демонструє статус компанії або закладу. Тому що вивіска безпосередньо відноситься до першочергового набору компонентів , які безпосередньо визначають поняття імідж. А імідж – це і те, як ви виглядаєте, і те, що ви робите. Найчастіше знайомство з тією чи іншою організацією або фірмою закінчується прямо біля її входу. Після погляду на фасадну вивіску вже не хочеться не тільки мати справу з даною компанією, магазином або клубом, але й навіть заходити всередину!

Більше фасадних вивісок – хороших і різних

Пройшовшись по столиці і побачивши фасадні вивіски у Києві, навіть не професіонал може зробити ряд висновків, які ляжуть в основу при проектуванні, виробництві та встановленні вивісок на будівлі. А вже для дизайнерів, конструкторів і виробничників «Март Груп», це свого роду рядки з корпоративного кодексу.

· Фасадна вивіска повинна бути витримана в одному стилі з будівлею, на якій вона буде розташовуватися. Вона ні в якому разі не повинна дисонувати з фасадом або іншими елементами будови, а навпаки, бути як би їх логічним продовженням.

· Фасадні вивіски несуть не тільки інформаційну функцію – вказують, де розташована та чи інша фірма, але і є носієм корпоративного стилю. А це значить її елементи (логотип, назву іт.п.) повинні бути виконані у відповідності з усіма стандартами бренд-буку, визначеними у даній компанії.

· Під фасадною вивіскою можна розуміти комплекс виробів, які будучи розташовані разом знаходять єдину форму. Наприклад, поєднання яскравого фриза і лайтбоксів.

· При проектуванні, виробництві та встановленні вивісок треба застосовувати найсучасніші, технологічні матеріали, що дозволяють виконати замовлення оптимально за ціною і відповідно до вимог встановлених державою норм.

Виготовлення фасадних вивісок зовсім не простий, а досить відповідальний і трудомісткий процес. У компанії «Март Груп» добре знають, як повинна виглядати яскрава, приваблива, динамічна, сучасна вивіска, так як виготовили таких конструкцій вже більше тисячі. Це і фасадні вивіски для ресторанів «Якіторія», які буквально з першого погляду занурюють нас в атмосферу Сходу. І найскладніші по конструкції та встановленні вивіски для гіпермаркетів «Епіцентр», виконані в єдиному стилі з фасадом цього популярного магазину.

Якщо ви теж хочете бути в одному ряду з кращими проектами візуальної реклами – будь ласка. Ми покажемо вас, з найкращої сторони.

Заявка на прорахунок

Прикріпити фото, документ (jpg, png, doc, docx, rtf, pdf, zip, rar)