+38(044) 223-3908 +38(050) 223-3908 info@martgroup.com.ua

ГоловнаПродукціяВивіски інтер’єрні Для ресепшн та офісів

BIONORICA

Поблизу і під дахом можна довго розглядати такі вивіски

ACT BEAUTIFUL

Інтер’єрні вивіски більш цікаві для дизайнерів і конструкторів, ніж фасадні

ЕСКА КАПІТАЛ

ПУМБ

SPORTLIFE

КУЛТЕРМГРУП

Для ресепшн та офісів

Вивіски для ресепшн і офісів ми бачимо набагато частіше, ніж власних друзів. Кожен день, поспішаючи у справах ми ні та ні, а заглянемо в хол однієї-іншої компанії. Або зайдемо в банк. Або в ЖЕК. Або в магазин, що відбувається практично кожен день. Так ось, крім фасадної вивіски безальтернативно позначає назву закладу, куди ми збираємося зайти, майже в кожному приміщенні існують і внутрішні, інтер’єрні вивіски, які або повторюють з інформаційної подачі фасадну, або доповнюють її різними інформаційними або іміджевими подробицями. Ці вивіски більше витончені, ніж фасадні за рахунок різних умов локації і різних візуальних функцій. Така вивіска немає потреби повідомляти відвідувачів про свій зміст на відстані десятків або сотень метрів. Тут все навпаки – підійди ближче і побачиш все, що там написано. Такі конструкції немає сенсу робити громіздкими і супер міцними, а ось цікавими і креативними – це так. Або зовсім простими, якщо мова йде не про логотип компанії, а про інформацію для орієнтації клієнта в офісі або холі.

Тонкі панелі

Виготовляються такі вивіски, як правило, у вигляді тонких панелей, часто з підсвічуванням, або об’ємних літер та символів. Легкі, з можливістю швидкої заміни, з недорогих, але досить міцних матеріалів, такі вивіски і створюють певну атмосферу в приміщенні і допомагають відвідувачам швидко там зорієнтуватися. Безумовно, якщо такі вивіски «розповідають» про компанію, то виконуються вони строго відповідно  вимогам брендбуку, витримуючи рекомендовані дизайнерами кольори, шрифти і взаємні розташування написів або логотипів.

Виробництво від Mарт Груп

Виготовлення вивісок для ресепшн і офісів в компанії Март Груп відбувається без особливих труднощів, але з дотриманням усіх рекомендацій щодо фірмового стилю і підбором найбільш відповідних для кожного випадку матеріалів.

Заявка на розрахунок

Прикріпити фото, документ (jpg, png, doc, docx, rtf, pdf, zip, rar)