+38(044) 223-3908 +38(050) 223-3908 info@martgroup.com.ua

Дизайн і проектування

ДИЗАЙН І ПРОЕКТУВАННЯ

Важко не повториться в дизайні та проектуванні конструкції, коли ви маєте десять тисяч виробів. Але нашим фахівцям це вдається!

ПРОЕКТУВАННЯ

Це від проектувальників багато в чому залежить надійність і довговічність майбутньої рекламної конструкції

Про зовнішню рекламу можна сказати так: «справжнє життя проекту починається тоді, коли за нього беруться дизайнери». Дизайнер, це та людина, до якої проект потрапляє відразу після менеджера, відповідального за замовлення, тому дизайн зовнішньої реклами – дуже важливий, початковий етап виготовлення будь-якої рекламної конструкції. Судіть самі, дизайнер повинен уважно ознайомитися з вимогами замовника, вивчити його бренд-бук, від вимог якого відійти при промальовці макета замовлення неможливо. Але разом з тим, треба проявити максимум винахідливості і майстерності, щоб при дотриманні всіх вимог клієнта, створити щось цікаве, незвичайне, привабливе і органічно вписане в антураж навколо майбутньої конструкції. Саме на етапі, званому дизайн зовнішньої і інтер’єрної реклами, на стадії підготовки оригінал-макету майбутнього виробу, і відбувається максимальна кількість поправок і погоджень, як з замовником, так і з власним конструкторським відділом.

А що ж входить в проектування? 

Проектування зовнішньої реклами – найважливіша частина загального процесу виготовлення будь-якого елементу зовнішньої реклами. І об’ємних літер, і логотипів, і лайтбоксів, і дахових установок. Навіть світлові панелі або найпростіші холдери потребують початковому проектуванні. А вже найскладніші об’єкти великих розмірів і ваги, що знаходяться в особливо відповідальних місцях – на висоті, на вулицях, поруч з людськими потоками, повинні обов’язково проектувати фахівці з відповідною кваліфікацією і наявністю всіх необхідних дозвільних документів на проектування рекламних конструкцій.

Це дуже важливі умови і важлива інформація для майбутніх замовників, тому відразу хочемо підкреслити, що все ж дозволи та ліцензії у конструкторів компанії Март Груп наявні!

Відразу після підготовки дизайнерами оригінал-макету майбутнього проекту і узгодження його з замовником, він надходить в конструкторський відділ для проектування, підготовки конструкторської документації, яку також потрібно буде узгодити, і на її основі оформити дозвільні документи на виробництво і установку. І передати замовлення у виробництво для виготовлення.

А ще раніше, передує процедура «замовити проектування зовнішньої реклами» та «підготувати проектно-конструкторську документацію», виїздом фахівця на місце майбутньої установки виробу, ретельним оглядом місця, і всіма необхідними вимірами. А також, попереднім вивченням відповідної документації місця установки рекламної конструкції, з метою визначення можливо-допустимих статичних і динамічних навантажень.

Проектування зовнішньої реклами в Києві ніяк не відрізняється від проектування її в будь-якому іншому місті України. Готовий до роботи пакет проектно-конструкторської документації містить в собі розрахунки і креслення, на основі яких визначається повний бюджет проекту, технологія виробництва, номенклатура і обсяг необхідних матеріалів. А також ця документація є базовим документом для визначення основних термінів виконання робіт з виробництва та встановлення виробу.