+38(044) 223-3908 +38(050) 223-3908 info@martgroup.com.ua

ГоловнаПродукція Брандмауери

Брандмауери

Епіцентр к3

Чим більше площа брандмауера, тим солідніше замовник!

центр меблів одеса

А якщо такий банер ще й освітити, то рівних йому в окрузі не знайти!

Рекламний брандмауер на ТРЦ River Mall

Вінілове полотно або банерна сітка зазвичай є основою для постера бранмауера.

Рекламні брандмауери

– це зовнішня реклама великої площі, розташована, в основному, на торцях будинків або на лицьовій стороні, що закриває весь фасад будівлі. Розмір бранмауерів дозволяє їм повністю домінувати над поруч розташованими візуальними рекламними об’єктами, а прекрасні умови видимості і перегляду їх рекламного посилання, роблять такі конструкції особливо привабливими для замовників. Однак, з цієї ж причини видовищності і помітності, брандмауери (а до них можна віднести і фальшфасади) – зовсім не дешеве задоволення, і під силу тільки великим компаніям або корпораціям. Образно кажучи, чим більше площа брандмауера, тим більший і його замовник.

Конструкція і монтаж брандмауера

Сама конструкція брандмауера не складна, і являє собою раму або «ферму», на яку і кріпиться рекламний банер. Зображення, як правило, виконується на спеціальному вініловому полотні або сітці з повнокольоровим друком. Для кращого сприйняття зображення на банері в темний час доби така конструкція додатково обладнується системою освітлення з металогалогеновими прожекторами.

А ось монтаж бранмауерів, такої величезної конструкції (а це може бути рекламний банер площею від 50 до 500 кв.м.!) Розмістити силами тільки штатних співробітників важко, і до такої відповідальної процедури зазвичай додатково залучаються професійні альпіністи.

Де і кого на брандмауері краще видно

Виготовлення брандмауерів в Києві обмежено тільки кількістю відповідних для них місць. Втім, це характерно для будь-якого великого міста, де до «природних» місцях їх розміщення – глухих стін і фасадів житлових будинків без вікон і балконів, додаються потраплені під реконструкцію будівлі, які треба на цей період «красиво закрити».Тому такі конструкції можуть з’являтися і в центральних районах міст, і в спальних або промислових кварталах. Особливою популярністю брандмауери користуються:

· у рекламодавців торгово-розважальних центрів;

· у девелоперів і представників транснаціональних компаній;

· у власників всеукраїнських і світових брендів.

І це, в тому числі і для таких фірм, як «Decadence House», «Sport Life» і «Пузата Хата», компанія Март Груп налагодила виробництво рекламних брандмауерів, постійно роблячи їх бізнес «більшим і помітнішим» в усіх відношеннях! Але майте на увазі – для вас відмінне рекламне місце теж завжди знайдеться.

Заявка на розрахунок

Прикріпити фото, документ (jpg, png, doc, docx, rtf, pdf, zip, rar)