+38(044) 223-3908 +38(050) 223-3908 info@martgroup.com.ua

ГоловнаПродукціяЛайтбоксиАкриловий бокс

Акриловий бокс

mercure

Логотип, назва – часто цього достатньо, що б зрозуміти, зорієнтувати відвідувача без зайвих слів

sportlife

А адже лайтбокс не такий простий, як зроблений, стверджують дизайнери

novus

Акрилові бокси можуть бути не тільки прямокутними, але обов’язково інформаційно наочними

нова книгарня

Лайтбокс може гарно зустріти відвідувачів і відразу занурити їх в потрібну атмосферу

Популярний в рекламній індустрії матеріал

Сама назва акриловий бокс вже говорить про те, що його рекламно-інформаційна площина, яка несе основний рекламний посил і рівномірно підсвічена зсередини – зроблена з акрилу або його складової. І треба сказати, що це популярний в рекламній індустрії матеріал, широко використовується не тільки для виготовлення світлових коробів, а й для виробництва різних сувенірів, холдерів, виставкового і торгового устаткування і безлічі різних POS- матеріалів. Однак і інші промислові галузі, такі як будівництво, сантехніка і навіть автомобілебудування і авіація з успіхом використовують акрил для своїх потреб. Чим же він заслужив таку загальну любов?

 

Акрил, більш відомий нам як органічне скло – це синтетичний полімер, один з видів пластмаси. Він:

  • ударостійкий в експлуатації ті легкий в конструкції;
  • стійкий до впливу зовнішнього середовища, агресивних матеріалів і екологічно безпечний;
  • добре пропускає світло і нескладний у механічній обробці;
  • економічний і кольоростійкий.

Всі ці якості і зробили акрилові бокси чемпіонами серед всіх інших категорій лайтбоксів. Задня та бокові частини таких боксів зазвичай робляться з міцних каркасів і обшиваються алюмінієвим композитом або пластиком, а лицьові – акрилом, на який наносяться аплікації з різних плівок або плівка з повнокольоровим друком.

Міський ландшафт

Такі зовнішні конструкції, завдяки можливості варіювання їх розмірами і формою відмінно вписуються в міський ландшафт, і їх найчастіше можна побачити над входом в ресторани, кафе, бари, нічні клуби. Всім своїм світлом там вони показують відвідувачам місцезнаходження закладу, і навіть можуть повідомляти про анаонси програм роботи.

Банки, офіси, муніципальні та відомчі установи теж досить часто використовують акрилові бокси як зовнішні інформаційних вивісок. А вже магазини, аптеки, салони краси і здоров’я або спортивні центри вже давно ніде і ніколи не обходяться без цього досить демократичного, але дуже привабливого вигляду зовнішньої реклами. І особливо, коли за дизайн і проектування акрилових боксів беруться майстри з компанії Март Груп, які з будь-якого замовлення на лайтбокс, можуть зробити досить оригінальний виріб, з необхідною інформаційним навантаженням, і з відмінною естетичної складової.

Заявка на розрахунок

Прикріпити фото, документ (jpg, png, doc, docx, rtf, pdf, zip, rar)